![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10862117
*
nr 1086 2117
Spegel
Italien, 1960-tal, 63x63
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 januari 2017
kl 18:59:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/1 08:32:41
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
*
Spegel
nr 1086 2117
Spegel
Italien, 1960-tal, 63x63
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 januari 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/1 08:32:41 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter